Od roku 2009 w naszej Parafii działa schola nosząca nazwę Rozmiłowani w Panu. Jej założycielem był ks. Zbigniew Gełdon, ktory był wikariuszem w naszej parafii w latach 2009-2010. Obecnie scholę prowadzi Pani Marta Lipkowska, a opiekunem zespołu jest Ks. Michał Stępnik.

Schola ma na swoim koncie wiele koncertow. Razem z Ks. Zbigniewem Gełdonem Schola nagrała trzy płyty: Kolędy, Płytę z piesniami Maryjnymi oraz płytę z piesniami pasyjnymi. Obecnie schola posiada okolo 20 członków, ale jej sklad wciąż się powieksza.