Jezus zaprasza nas do bycia razem!

Jeżeli masz przyjaciela pragniesz się z nim spotykać, rozmawiać i spędzać z nim czas.

Zobacz Jezus pragnie współżyć z Tobą, jak przyjaciel z przyjacielem.

Skąd to wiemy?

Z Pisma Świętego, w którym zawarte są piękne słowa miłości Jezusa do nas – do nas ludzi.
Tak właśnie do Ciebie!

My jako wspólnota Kręgu Biblijnego odkrywamy te piękne, szczere, miłosierne teksty. Wspólnota to najpiękniejszy dar od Boga.

Co piątek razem w dość licznym gronie pod okiem naszego opiekuna – ojca Michała Choszcza spotykamy się. Czytamy niedzielną ewangelię i rozważamy tą miłość przelaną na kartki papieru. Próbujemy interpretować Słowo Boże. Mówimy jak wpływa na nasze życie. Po prostu mówimy to co czujemy. Nie zawsze jest tak, że wszystko jest jasne, zdarza się, że czegoś nie rozumiemy , dlatego jesteśmy razem i wspólnie próbujemy zrozumieć tekst Pisma Świętego. Dzięki temu stajemy się dziećmi Boga i w pełni uczestniczmy w życiu Jezusa. W trudnych chwilach w Piśmie Świętym znajdujemy pocieszenie, otuchę i wsparcie. Pamiętaj o słowach świętego Jana Pawła II: "Jezus ma słowa, które nie ulegają zatarciu".

Jeszcze nie wiesz o co chodzi w Biblii?

To zobacz, codziennie nosisz przy sobie telefon. Po co? Ponieważ chcesz być dostępny dla ludzi i sam chcesz mieć do nich dostęp. Kiedy ktoś mówi Ci: Przyjdź do mnie, a ty nie znasz drogi. Bierzesz telefon i czekasz na wskazówki od tej osoby. Innym razem czekasz na ważną informację o zdrowiu twojej rodziny. Czy specjalnie wyłączasz telefon?

Bożym telefonem jest Biblia. Przez Pismo Święte Bóg chce pokierować nas w życiu. Przecież tak rzadko do tej Biblii zaglądamy. Tak rzadko odieramy "boży telefon" Zmień to!

Odbierz telefon od Boga!

Zapraszamy w każdy piątek, po mszy wieczornej w salce katechetycznej.

Przyjdź i przekonaj się, tak jak papież Franciszek powiedział: zejdź z kanapy, wyjdź z cieplutkiego domku i odwiedź nas.

Nie może Ciebie zabraknąć!

16665104 758464191013131 7117050560807936291 o