Jezus zaprasza nas do bycia razem!

Jako wspólnota Kręgu Biblijnego poprzez medytację i rozmowę odkrywamy teksty Pisma Świętego. Co piątek razem pod okiem księdza opiekuna spotykamy się i czytamy niedzielną Ewangelię i rozważamy Miłość przelaną na kartki papieru. Próbujemy interpretować Słowo Boże. Mówimy jak wpływa na nasze życie. Nie zawsze jest tak, że wszystko jest jasne, zdarza się, że czegoś nie rozumiemy, dlatego jesteśmy razem i wspólnie próbujemy zrozumieć tekst Pisma Świętego. Dzięki temu stajemy się dziećmi Boga i w pełni uczestniczmy w życiu Jezusa. W trudnych chwilach w Piśmie Świętym znajdujemy pocieszenie, otuchę i wsparcie.

Jeszcze nie wiesz o co chodzi w Biblii?

To zobacz, codziennie nosisz przy sobie telefon. Po co? Ponieważ chcesz być dostępny dla ludzi i sam chcesz mieć do nich dostęp. Kiedy ktoś mówi Ci: Przyjdź do mnie, a ty nie znasz drogi. Bierzesz telefon i czekasz na wskazówki od tej osoby. Innym razem czekasz na ważną informację o zdrowiu twojej rodziny. Czy specjalnie wyłączasz telefon? Bożym telefonem jest Biblia. Przez Pismo Święte Bóg pragnie pokierować nas w życiu.  Odbierz telefon od Boga! Za slowami Franciszka mowimy: Zejdź z kanapy, wyjdź z cieplutkiego domku i odwiedź nas!

Zapraszamy w każdy piątek, po Mszy wieczornej do salki katechetycznej. Nie może Ciebie zabraknąć! Zapraszamy!