ZAPRASZAMY NA MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE ORAZ
    NA NABOŻEŃSTWA I SPOTKANIA:
* W ŚRODĘ o 830 i 1800  NOWENNA DO M. B. NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY;
* W ŚRODĘ 22 listopada zapraszamy na mszę świętą wieczorną oraz  kolejne
   spotkanie formacyjno- modlitewne dzieci (komunijne) z klas III A, B,C,D, E
   - ze Szkoły Podstawowej w Koronowie oraz ich rodziców i opiekunów. W czasie
   spotkania zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa. Za tydzień, w kolejną
   środę 29 listopada zapraszamy klasy III F, G, H, I oraz dzieci z pozostałych szkół.
* W CZWARTEK po mszy św. wieczornej spotkanie  „DOMOWNIKÓW BOGA”;
* W PIĄTEK  od 1700 do 1800 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU;
* W SOBOTĘ próba dla scholi o 1000 oraz zbiórka dla ministrantów o godz. 1000;
* W NIEDZIELĘ o 730 w Bazylice śpiewamy Godzinki ku czci NIEPOKALANEGO
   POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIURO PARAFIALNE będzie czynne w tym tygodniu:
    w poniedziałek i piątek od godz. 1000 do 1200
    oraz we wtorek i środę od godz. 1900 do 2000.

W miniony piątek i sobotę w Szkole Podstawowej nr 1 w Koronowie odbyły się REKOLEKCJE dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Szkoły za pomoc w organizacji rekolekcji oraz prowadzącym i uczestnikom.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
Bóg zapłać za złożone ofiary.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                               INFORMACJA DOTYCZĄCA OSÓB BEZDOMNYCH.
Komisariat Policji w Koronowie wzorem lat ubiegłych zwraca się z apelem dotyczącym osób bezdomnych. Jeżeli zauważymy takie osoby, które potrzebują pomocy jesteśmy proszeni o kontakt z numerami telefonów alarmowych 997 i 112 lub nr 52 3820600.

Rusza kolejna już XVII edycja SZLACHETNEJ PACZKI. Do 8 grudnia będzie można
wybrać rodzinę i zostać jej DARCZYŃCĄ. Finał odbędzie się 9-10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Koronowie. Wszystkich ludzi o wielkich sercach zapraszamy na stronę:
Wybierz rodzinę z rejonu KORONOWA i okolic.

ZMARLI NASI PARAFIANIE:

* śp. + STANISŁAWA RĄCZKA z ul. Energetycznej w Samociążku. Przeżyła
   lat 86. Pogrzeb odbył się we wtorek 14 listopada;
* śp. + JERZY MIŚ z ul. Pomianowskiego w Koronowie. Przeżył lat 64.
   Pogrzeb odbył się we wtorek 14 listopada;
* śp. + MARIAN ZIELIŃSKI z ul. Pomianowskiego w Koronowie. Przeżył lat 72.
   Pogrzeb odbył się w piątek 17 listopada;
* śp. + ANDRZEJ SZCZYGIELSKI z ul. Pochmurnej w Koronowie. Przeżył lat 81.
   Pogrzeb odbył się w środę 15 listopada w Bydgoszczy.
* śp. + HELENA KLAJBOR z ul. Kotomierskiej w Koronowie. Przeżyła lat 89.
   Pogrzeb odbędzie się we wtorek 21 listopada o godz. 1200 w Mąkowarsku.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…