W najbliższym tygodniu zapraszamy na msze święte i nabożeństwa.

Informujemy, że według nowych ustaleń administracji państwowej w kościołach na nabożeństwach może przebywać jedna osoba na 10 m2 powierzchni kościoła.
Msze święte w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) odprawiać będziemy:

W kościele Św. Andrzeja o godz. 8:30

W bazylice o godz. 8:30, 17:00, 18:00.

Msze święte w obecną oraz przyszłą niedzielę (24 i 31 maja) będą odprawione:

w bazylice o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00

w kościele Św. Andrzeja o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00

W środę zapraszamy na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY o godz. 8:30 i 17:00.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

W tym tygodniu zapraszamy na ostatnie NABOŻEŃSTWA MAJOWE,
które odprawiamy w łączności z mszą świętą wieczorną w bazylice.

Zapraszamy w piątek od godz. 16:00 do 17:00 na cotygodniową ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Osoby, które mają zamówione msze święte w najbliższą sobotę i niedzielę
(16 i 17 maja) prosimy o kontakt telefoniczny. Nr telefonu: 604139117.

Bardzo prosimy, aby sprawy biurowe nadal zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu: 604139117.

OGŁOSZENIE DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA:
Młodzież z klas VIII zapraszamy na spotkanie we wtorek 26 maja.
(o godz. 18:00 msza święta z nabożeństwem majowym; po nabożeństwie spotkanie formacyjne).

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, że w następnym tygodniu planujemy spotkania dla dzieci z klas III (komunijnych) oraz ich rodziców. Szczegóły podane zostaną w następną niedzielę.

Zmarli nasi parafianie:

Śp. + HALINA SKOWROŃSKA z ul. Pomianowskiego w Koronowie.
Przeżyła lat 71. Pogrzeb odbył się w piątek 22 maja;

Śp. + TOMASZ POLEGA z ul. Kościuszki w Koronowie. Przeżył lat 50.
Pogrzeb odbył się w sobotę 23 maja;

Śp. + ZOFIA TOMASZEWSKA ze Starego Dworu. Przeżyła lat 72.
Pogrzeb odbył się w sobotę 23 maja;

Śp. + BOGUMIŁA BYRSZEL z ul. Pomianowskiego w Koronowie.
Przeżyła lat 77. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 26 maja o godz. 11:00

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…