pieczec

Wniębowzięcie NMPDnia 15.08.2019 przeżywaliśmy w naszej parafii  uroczystość odpustową, czyli Wniebowzięcię Najświętszej Maryi Panny. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości przeżywanych w kościele katolickim, ponieważ Matka naszego odkupiciela zostaje wyniesiona do niebieskiej chwały przez stwórcę, aby uczynić ją najpiękniejszą koroną stworzenia, Matką rodzaju ludzkiego i ucieczką grzeszników. 

Galeria zdjęć! Odpust WNMP! ZOBACZ!

Galeria zdjęć z IV FESTYNU PARAFIALNEGO. ZOBACZ!

Pragniemy bardzo podziękować Wam za tak liczne przybycie na tę uroczystosć, a także jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie w oraganizację IV Festynu Parfialnego. Dziękujemy wszystkim firmom i sposnorom za okazaną pomoc materialną. Wszystkim zaangażowanym wspólnotom pragniemy złożyć wyrazy uznania za poświęcenie w służbie na rzecz parafii. W sposób szczególny okazujemy największą wdzięczność dobremu  Bogu za to, że wszyscy mogli  poczuć się tego dnia, jak jedna wielka rodzina, która obochodzi uroczystość swojej mamy. Bóg zapłać!

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies