pieczec

  • baner2a.jpg
  • baner3a.jpg
  • baner1a.jpg

IMG 8294lgotowe KopiowanieW pierwszą niedzielę maja, dzieci z naszej parafii przeżywały najważniejszy moment w swoim życiu religijnym – dzień Pierwszej Komunii Świętej. Od tej chwili po raz pierwszy w pełni uczestniczą w Eucharystii, przyjmując Pana Jezusa w białej Hostii.

Jest to wielka uroczystość dla samych dzieci, ich rodziców, rodzin, a także dla całej parafii. Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie tych małych serc do przyjęcia Jezusa. Galeria zdjęć! Kliknij tutaj!

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies