Do życzeń

Chwała Bogu!

Przede wszystkim do tego wzywa nas Boże Narodzenie: aby oddać chwałę Bogu, bo jest dobry, wierny i miłosierny.
W tym dniu życzę wszystkim, aby rozpoznali prawdziwe oblicze Boga, Ojca, który dał nam Jezusa. Życzę wszystkim, by odczuli, że Bóg jest blisko.

Papież Franciszek

W Dzień Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Bożego cudu narodzin. Niech tego dnia gwiazda Bożej obecności zajaśnieje nad każdym z nas. Niech ona prowadzi nas zawsze do Dawcy Życia, który przyjął ludzkie ciało.

Życzą duszpasterze parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Koronowie.