19621402 1169401059830721 600384238 nW dniach 26 - 30 czerwca, odbyły się kolonie parafialne w Juracie, na półwyspie Helskim. Był to czas wspaniałej zabawy i wypoczynku w którym uczestniczyło 65 osób. Podczas kolonii, był czas na zabawę m.in. praca w grupach, dyskoteka, chrzest kolonijny, oraz czas na modlitwę, gdzie mieliśmy możliwość uczestnictwa w codziennej Eucharystii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjazdu zarówno opiekunom, jak i sponsorom. GALERIA ZDJĘĆ !

IMG 0524 KopiowanieW dniu 14 czerwca 2017 roku młodzież z naszej parafii przyjęła sakramnet bierzmowania z rąk J.E Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny. GALERIA ZDJĘĆ !

DSC07717W dniach od 2 do 4 czerwca w naszej parafii odbył się "Weekend dla narzeczonych", w którym wzięło udział 17 par narzeczonych. Prowadzące pary małżeńskie wraz z kapłanami, zaprosili uczestników do zatrzymania się nad kilkoma kwestiami istotnymi dla życia małżeńskiego i rodzinnego. Nie zabrakło oczywiście Eucharystii, spowiedzi i rozmów.

20170526 1552591W ostatni weekend majowy (26-28 maja), część naszej wspólnoty wzięła udział w diecezjalnym spływie kajakowym szlakiem św. Jana Pawła II. Każdy dzień w tak dużej grupie młodych ludzi dawał nam nie tylko wiele radości i niezapomnianych przeżyć, ale także umocnił naszego ducha! Tegoroczna trasa prowadziła z Lipusza do Wojtala.  Relacja ze spływu!