IMG 20220519 WA0029W czwartkowy wieczór Wspólnoty Krąg Biblijny oraz Domownicy Boga wspólnie spędzali spontaniczną integrację. Nie zabrakło wpólnych tańców, rozmów i pysznych przekąsek. Przy okazji zapraszamy do angażowania się w naszych wspólnotach!

Galeria zdjęć, kliknij tutaj!

received 105399689199184513 maja 1917 roku Matka Boża objawiła się trojgu pastuszkom w Fatimie. Objawienia trwały do 13 października 1917. W miniony piątek była celebrowana Msza św. ku czci Matki Bożej z Fatimy. Po Mszy odbyła sie modlitwa różańcowa oraz procesja z figurka Matki Bożej fatimskiej. Zapraszamy w każdy 13 dzień miesiąca (do października) do uczesnticzenia w nabozeństwie fatimskim.

Galeria zdjęć, kliknij tutaj!

IMG 20220515 WA0017W dniach od 12 do 15 maja odbyła się parafialna pielgrzymka do Sanktuariów południowej Polski. Celem pielgrzymki było uczestnictwo we Mszy świętej oraz nabożeństwie fatimskim w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej w Zakopanem na Krzeptówkach.

Galeria zdjęć, kliknij tutaj!

IMG 20220508 WA0016Trzeci tydzień okresu wielkanocnego jest przeżywany jako Ogólnopolski Tygodzień Biblijny. W tym czasie jesteśmy zaproszeni do ponownego odkrywania głębi i mocy Słowa zapisanego na kartach Ewangelii. Przez cały ten tydzień młodzież ze wspólnoty Kręgu Biblijnego zapraszała w mediach społecznościowych do codziennej lektury Pisma Świętego. Na zakończenie Tygodnia Biblijnego wspónota Kręgu podsumowała ten czas integracją na świeżym powietrzu oraz agapą.

Galeria zdjęć, kliknij tutaj!

logotyp1  ffffff.jpg logo.png logotyp2 sygnet.png R.png logotyp4 centrum-wiez.jpg