IMG 0098 kopia Kopiowanie24 grudnia o 23.30 przed pasterką,odbył się w naszej Bazylice koncert chóru Parafialnego. Galeria zdjęć!!!

narodzenie jezusa 3W tym dniu życzymy wszystkim parafianom, aby nowo narodzony Chrystus wprowadzał pokój i radość do naszych domów. Niechaj obdarzy swoim błogosławieństwem i potrzebnym łaskami.

Parafia WNMP w Koronowie

IMG 5003 Kopiowanie"Dzień niepodległości" w naszej parafi . Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się przy organizacji. Galeria zdjęć!

DSCF6990 kopia KopiowanieTak w naszej parafii obchodziliśmy dzień "Wszystkich Świętych " Galeria zdjęć !!!